Technical socks logo
Historia

 

„Mondo-calza” Sp. z o.o. działa na rynku od 1996 roku. Jesteśmy Polską firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży dziewiarskiej. Przez te wszystkie lata pracujemy nad nienaganną opinią firmy i nad jej ciągłym rozwojem. Staramy się udoskonalić naszą ofertę i podnosić jakość naszych wyrobów. Główną nasza  produkcją są skarpety  sportowe i Skarpety techniczne przeznaczone do uprawiania różnych dyscyplin sportowych. Są to skarpety o właściwościach  termo aktywnych i termo izolacyjnych.

Do produkcji używamy surowców spełniających  restrykcyjne  normy europejskie po to aby zapewnić klientom bezpieczeństwo oraz najwyższą jakość.

Naszymi  dostawcami  są Schoeller Sudwolle, Filartex Safil .

Surowce do produkcji to Wełna merynosowa ,Alpaca  ,Climayarn, Polycolon, Coolmax , Drytex , Siltex AG+Thermolite Dri-Release, Dryarn

Dysponujemy  nowoczesnym parkiem maszynowym obsługiwanym przez przeszkoloną  kadrę fachowych pracowników. Nasza miesięczna produkcja  wacha się   od  100 000 do 200 000  par  miesięcznie w zależności  od rodzaju skarpet i użytych surowców.

 

Nasze wyroby  sprzedawane są pod marką COMODO do  sieci  specjalistycznych sklepów  na terenie Polski  i za granica. Produkujemy również skarpety na zlecenie według wzorów i wymagań klientów lub wzorów zaprojektowanych  przez nas  z logiem klienta.

Zapraszamy do współpracy i kontaktu z nami.

 

www.technicalsocks.eu


By closing this message, you consent to our cookies on this device in accordance with our cookie policy unless you have disabled them

zamknij